• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• Informacja dla Uczniów i Rodziców

W związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 przebieg zakończenia roku szkolnego 2019/2020 będzie zorganizowany w  zmienionych warunkach.

Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-III zapraszamy na odebranie świadectw i spotkanie z wychowawcą o godz. 9.00.

Uczniów klas IV-VIII zapraszamy do szkoły na spotkanie z wychowawcą na godzinę 10.30.

Jeżeli warunki pogodowe pozwolą spotkania te odbędą się na placu przed budynkiem szkoły, jeżeli nie - odbiór świadectw odbędzie się dla każdej z klas na terenie szkoły z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych.

Uczniowie muszą posiadać maseczki ochronne.

W tym dniu przewidziany jest równiez dowóz i odwóz uczniów według poniższego harmonogramu:

Uczniowie klas I-III

godz. 8.00 - Kąty

godz. 8.20 - Gietki

godz. 8.30 - Niksowizna

godz. 8.35 - Łosewo

godz. 8.45 - Janowo (Zanielica)

Uczniowie klas IV-VIII

godz. 10.00 - Gietki

godz. 10.10  - Niksowizna

godz. 10.15 - Łosewo

godz. 10.25 - Janowo (Zanielica)

• Informacja dla Uczniów i Rodziców

• Przypominamy, że w dniach 16-18 czerwca 2020 r. odbywać się będą  egzaminy ósmoklasistów, w związku z tym dla pozostałych uczniów są to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

• Życzenia z okazji Dnia Dziecka

• Kochane Dzieciaki z okazji Waszego święta życzę Wam dużo uśmiechu, miłych niespodzianek, samych szczęśliwych dni, niech spełniają się Wasze marzenia.