• KOMUNIKAT

• Uczniowie, którzy będą korzystali z transportu autobusem szkolnym, mają obowiązek zakrywania nosa i ust (maseczka).

Kierowca będzie miał prawo nie wpuścić ucznia, jeżeli ten nie będzie miał maseczki czy innej przesłony.

• Informacja dla Uczniów i Rodziców

• Szanowni Państwo!

Drodzy Uczniowie!

Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. w zmienionych warunkach ze względu na wytyczne epidemiczne.

Zajęcia będą odbywały się w systemie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Porządek spotkań w dniu 1.09.2020 r.:

godz. 9.00 na sali gimnastycznej - dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III – krótkie spotkanie  z dyrektorem szkoły.

Bezpośrednie spotkania z wychowawcami w celu przedstawienia Regulaminu pracy szkoły w czasie epidemii odbędą się:

sala nr 1 – z p. Małgorzatą Grabowską – dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I,

sala nr 2 - z p. Beatą Górską – uczniowie klasy II i III

godz. 10. 30. na sali gimnastycznej uczniowie klas IV-VIII– krótkie spotkanie z dyrektorem szkoły.

sala nr 11 - z p. Barbarą Wądołowską - uczniowie klasy IV-V,

sala nr 7 - z p. Małgorzatą Korzep - uczniowie klasy VI-VII,

sala nr 9 - z p. Markiem Szymańskim  - uczniowie klasy VIII.

W tym dniu przewidziany jest również dowóz i odwóz uczniów według poniższego harmonogramu:

Uczniowie klas I-III

godz. 8.00 - Kąty

godz. 8.20 - Gietki

godz. 8.30 - Niksowizna

godz. 8.35 - Łosewo

godz. 8.45 - Janowo (Zanielica)

Uczniowie klas IV-VIII

godz. 10.00 - Gietki

godz. 10.10  - Niksowizna

godz. 10.15 - Łosewo

godz. 10.25 - Janowo (Zanielica)