• Grać razem. Bezcenne

• Informujemy,że w tym roku na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy dzięki dobrej woli i ofiarności wielu osób zebraliśmy 1180 zł do e-skarbonki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazany dar serca.

W tym roku zbieraliśmy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

• Drodzy Rodzice i Uczniowie

• Informujemy, że od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. uczniowie  klas I-III i oddziału przedszkolnego powracają do nauki stacjonarnej w szkole.

Powrót uczniów klas I-III i oddziału przedszkolnego do szkoły będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym.

Opracowane przez GIS i MZ zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi.

Wytyczne_MEiN__MZ_i_GIS_dla_klas_I-III_szkol_podstawowych.pdf

oraz wewnętrznym Regulaminem bezpieczeństwa w czasie pandemii obowiązującym w naszej szkole:

regulamin_organizacji_pracy_szkoly_w_zakresie_epidemii_2020-21.docx

Harmonogram dojazdów i odwozów uczniów autobusem szkolnym pozostaje bez zmian.

• Informacja

• W związku z powrotem do szkoły klas I-III i oddziału przedszkolnegi istnieje możliwość wykupienia obiadów od 18 do 29.01.2021r.

10 dni x 4,20 zł = 42 zł  - uczniowie

Opłaty zbierane będą do 21.01.2021 r.

Do piątku 15.01.2021 r. prosimy o zgłoszenie zainteresowanych uczniów.