Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018

Udział uczniów w zawodach, konkursach itp. w roku szkolnym  2017/2018

                                                                                      

Lp.

Rodzaj

aktywności

data

Etap
(szkolny, pozaszkolny – jaki?)

liczba uczestników

    uczniowie

1.

XXVIII Kolneńskie Biegi Jesieni

24.09.2017 r.

wojewódzki

15

-

2.

Mistrz interaktywnej tabliczki mnożenia

02.10.2017

szkolny

45

I m.-Dawid Chaberek

I m.-Julia Pupecka

I m.-Karol Korzep

I m.- Julita Serafin

I m.- Amelia Andrzejczyk

3.

Gminny konkurs wiedzy ”Moja Mała Ojczyzna Gmina Kolno”

18.10.2017

Stowarzyszenie Integracja

2

Amelia Andrzejczyk- II miejsce

4.

Konkurs Ortograficzny

10.2017 r.

szkolny

6

I m.– Julita Serafin

II m. – Sylwia Korzep

III  m.– Maja Serafin

5.

Powiatowy konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

19.10.2017 r.

SP Leman

2

Julita Serafin- wyróżnienie

6.

„Jesień w poezji”

27.10.2017r.

szkolny

18

kat.oddz. przedsz.             I m.-Zuzanna Cempa,     II m. Amelia Piątek         III m. Oliwia Banach  wyr.- Kornelia Zuzga     kat. Klas I-IV                      I m. Patrycja Niedziołka     II  m. Justyna Góralczyk                      IIm. Hubert Chmielewski    wyróż- Julia Pupecka,Aleksandra Plona, Dominika Matuszczak

I m. – Amelia Andrzejczyk

II m.– Martyna Niedziołka

III m.– Oliwia Giers

wyróżnienie: Magda Poreda

7.

Jesienny Turniej Tenisa Stołowego

05.11.2018 r.

gminny

7

II miejsce – MagdaPoreda

III miejsce- Norbert Zuzga

8.

Konkurs recytatorski wierszy patriotycznych „Ojczyzna w poezji Ni z tego ni z owego była Polska na pierwszego”

06.11.2017 r.

GBP Czerwone

6

Amelia Andrzejczyk- II miejsce

Oliwia Giers, Magdalena Poreda- wyróżnienia

9.

„Wojewódzki konkurs literacki „ W czym dziś powinien przejawiać się patriotyzm?”

11.2017 r.

KO Białystok

CEN Białystok

6

-

10.

Konkurs recytatorski wierszy patriotycznych „Ojczyzna w poezji Ni z tego ni z owego była Polska na pierwszego ”

06.11.2017 r

GBP Czerwone

2

I miejsce Kacper Malinowski

wyróżnienie- Aleksandra Plona

11

Powiatowy Konkurs recytatorski wierszy patriotycznych „Ojczyzna w poezji Ni z tego ni z owego była Polska na pierwszego”

08.11.2017

Biblioteka w Podgórzu

1

-

12.

Gminny Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji”

09.11.2017 r.

GBP Czerwone

6

w kat. Kl. I-IV wyróżnienie- Justyna Góralczyk             i Patrycja Niedziołka                          -kl.V-VII- Amelia Andrzejczyk- II miejsce, Martyna Niedziołka-wyróżnienie

I miejsce Hubert Chmielewski

13.

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

25.11.2017 r.

Gminny

8

-

14.

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania „Mistrz Pięknego Czytania”

28.11.2017 r.

SP w Zabielu

6

II miejsce – Marcin Panasiuk

15.

Konkurs Pięknego Czytania

„Klasowy mistrz Ortografii”

11.2017 r.

szkolny

9

mistrzowie klas:                  D. Korzep- kl. IV

J. Góralczyk- wice kl. IV

S. Korzep- kl. VI

M. Panasiuk kl. V

A. Andrzejczyk kl. VII

M. Niedziołka wice kl. VII

16.

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

04.12.2017 r

szkolny

3

-

17

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

06.12.2017 r.

szkolny

5

-

18.

Wojewódzki Konkurs z Matematyki

05.12.2017 r.

szkolny

3

-

19.

Wojewódzki Konkurs z Informatyki

 07.12.2017 r.

szkolny

3

-

20.

Wojewódzki Konkurs Historyczny      .          

08.12.2017 r

szkolny

3

-

21.

Mistrz ułamków- turniej klasowy

18.01.2018 r.

szkolny

22

Norbert Zuzga- kl. V

Sylwia Korzep- kl. VI

Amelia Andrzejczyk- kl. VII

22.

Mistrz działań- turniej klasowy

15.01.2018 r.

szkolny

11

I Dominik Korzep- kl. IV

II Julia Zuzga- kl. IV

III Patrycja Niedziołka- kl. IV

23.

IV. Ogólnopolski Konkurs

Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Czytanie jest przygodą”

03.2018 r.

SP nr. 34 im. K. Makuszyńskiego w Lublinie

4

 

 

 

-

24.

XVI Konkurs poetycki im. Jana Kulki (ogólnopolski)

03.2018 r.

MDK- Dom Środowisk Twórczych w Łomży

5

-

25.

X edycja między diecezjalnego konkursu „Świeci i bohaterowie naszej Ziemi”

04.2018 r.

Szkoły katolickie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1

Natalia Papież kl. VI- wyróżnienie

26.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Popisz się talentem”

04.2018 r.

wyd. Nowa era

7

-

27.

Gminny Konkurs Poetycki z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości

04.2018 r.

SP Orła Białego w Wykowie

2

Natalia Papież – I miejsce

Maja Serafin- wyróżnienie

28.

XVII Ogólnopolski Konkurs „Kardynał Stefan Wyszyński

04.2018 r.

SP nr. 50 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego- Prymasa Tysiąclecia w Lublinie

2

Natalia Papież - wyróżnienie

29.

Szkolny Konkurs recytatorski „Poezja Brzechwy i Tuwima”

06.04.2018r.

szkolny

15

Szymon Chaberek

Kornelia Zuzga

Błażej Samul

30.

Gminnny Konkurs recytatorski „Poezja Brzechwy i Tuwima”

11.04.2018 r.

GBP w Czerwonem

6

6- latki- II miejsce Zuzanna Cempa

Błażej Samul- wyróżnienie

31.

XXXI Mały konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych „Baje, bajki, bajeczki”

27.04.2018 r.

KOKiS

1

-

32.

Konkurs SP Mistrz rachunku pamięci

27.04.2018 r.

SP nr. 1 w Kolnie

4

-

33.

XVII Ogólnopolski Konkurs z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie

4-5. 2018 r.

SP w  Głogowie Małopolskim

1

-

34.

XXXI Mały Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych „Baje, bajki, bajeczki”

27.04.2018 r.

KOKiS

2

-

35.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

03.2018 r.

Centrum edukacji w Suwałkach

4

-

36.

Konkurs plastyczny „Odpady segregujesz, dobrze postępujesz”

06.2018 r.

Gmina Kolno

-

Dominika Matuszczak- I miejsce

37.

Gminny Konkurs plastyczny pt. „Rady na odpady”

06.2018r.

Gmina Kolno

-

Dominika Matuszczak- I miejsce

38.

Gminny Konkurs wiedzy „Gmina Kolno- historia pogranicza”

10.05.2018 r.

ZOPO w Kolnie- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Kolno

2

wyróżnienie Julita Serafin i Amelia Andrzejczyk

39.

Gminny Konkurs Poetycki „Kardynał Stefan Wyszyński- wielki patriota”

05.2018 r.

SP Janowo

5

Amelia Andrzejczyk- I miejsce

Natalia Papież- II miejsce

Maja Serafin- wyróżnienie

40.

Konkurs Ortograficzny As Ortografii 2018

11.06.2018 r.

SP w Lachowie

1

Dawid Chaberek – II Miejsce

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie
    Janowo 35
    18-500 Kolno
  • 86 262 32 42