• Remont naszej szkoły

•      Podczas tegorocznych wakacji w naszej szkole trwa wielki remont. W ramach tego przedsięwzięcia zostanie wykonana termomodernizacja budynku, w tym docieplenie ścian zewnętrznych i stropów z wymianą stolarki, budowa instalacji fotowoltaicznej,  instalacja pompy ciepła powietrze-woda, wymiana instalacji odgromowej. Pozostałe prace obejmą: wymianę instalacji elektrycznej wewnętrznej, przebudowę przyłącza kanalizacji sanitarnej i budowę zbiornika na ścieki oraz przebudowę instalacji wodociągowej p.poż. Dodatkowo we wszystkich salach lekcyjnych zostanie wykonana sieć komputerowa.

Cieszymy się ogromnie, że nasza placówka od września będzie pięknie wyglądała na zewnątrz i polepszą się warunki pracy dla całej społeczności szkolnej. Termomodernizacja stała się możliwa dzięki skutecznym działaniom samorządu Gminy Kolno, który na ten cel środki pozyskał z Programu Inwestycji Strategicznych w ramach Rządowego Programu Polski Ład.

Na razie szkoła wygląda jak wielki plac budowy, ale już we wrześniu wrócimy do odnowionych i  ciepłych pomieszczeń.

Miłego odpoczynku !