• As ortografii

     • 16 czerwca uczniowie klas I-III reprezentowali naszą szkołę w XII Gminnym Konkursie Ortograficznym "As ortografii" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Lachowie. "Asem ortografii " w kategorii klas drugich została Weronika Pupek, nauczyciel p. Beata Górska, miejsce III w tej samej kategorii zajęła  Zuzanna Jesiotr, a wyróżnienie w kategorii klas III zdobyła Oliwia Banach - nauczyciel p. Grazyna Gardocka.

      Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

     • Finał konkursu "Poezja Brzechwy i Tuwima"

     • 2 czerwca 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonem odbył się finał konkursu "Poezja Brzechwy i Tuwima", w którym znaleźli się również nasi wychowankowie. Wcześniej odbył się szkolny etap konkursu. Wszystkie dzieci biorące udział pięknie przygotowały się pod kierunkiem Pani Małgorzaty Grabowskiej, ale jak to jest podczas konkursów trzeba było wybrać zwycięzców, którzy reprezentowali szkołę w Czerwonem. Zgodnie z regulaminem recytacja uczestników była nagrywana i przesłana do organizatorów. W każdej grupie wiekowej mieliśmy finalistów: Filip Dębkowski - 1 miejsce w kategorii 5 latków, Nicola Kobeszko - 3 miesjce w kategorii 6 latków, Stanisław Chludziński - 2 miejsce w kategorii klasy pierwszej.

      Laureatom konkursu nagrody rzeczowe i dyplomy wręczył Wójt Gminy Kolno- Pan Józef Bogdan Wiśniewski.

      Gratulujemy naszym reprezentantom ! 

     • Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Dbamy o naszą planetę”

     • W dniu 1 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe w związku z rozstrzygnięciem Szkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Dbamy o naszą planetę”. Jego tematem było uwiecznienie na zdjęciach działań uczniów związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska, np. segregacją odpadów, dbaniem o przyrodę oraz zasoby naturalne, wspólnym sprzątaniem itp. Liczyły się m.in. oryginalność działań,  zaangażowanie, pomysłowość zdjęcia. Celem konkursu było przypomnienie wszystkim o tym, jak ważne jest dbanie o naszą planetę oraz promowanie wśród społeczności szkolnej postaw ekologicznych i zachęcenie uczniów do prowadzenia trybu życia, który jest bardziej przyjazny dla naszej Ziemi. Komisja, na podstawie regulaminu konkursowego, poddała artystycznej i merytorycznej uwadze wszystkie fotografie.  Spośród autorów zdjęć członkowie Komisji wyłonili trzech zwycięzców: Dominikę Matuszczak z klasy V, Julię  Dianę  Zuzgę z klasy VII oraz Patrycję  Niedziołkę, również z klasy VII.

       Serdeczne gratulujemy  wszystkim uczestnikom.

       

    • Dzień Dziecka 2021
     • Dzień Dziecka 2021

     •     Tegoroczny Dzień Dziecka został zorganizowany w formie różnego rodzaju zabaw i gier sportowych. Na placu szkolnym dzieci młodsze rywalizowały między sobą w konkursach przygotowanych przez swoje Panie z edukacji wczesnoszkolnej. Towarzyszyło temu dużo radości i uśmiechu. Starsi uczniowie pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego rozgrywali mecze piłki nożnej i siatkowej. Mieli również okazję wykazać się swoją sprawnością podczas zabaw zespołowych. Rozgrywki sportowe zawsze budzą wiele pozytywnych emocji i tak było również tym razem. Uczniowie wspólnie bawili się w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Pogoda dopisała, więc miłośnicy odpoczynku na łonie natury mogli poleniuchować na kocykach wśród pięknej zieleni , którą mamy na naszym placu szkolnym.

      Odwiedzili nas zaproszeni goście, którzy w celach edukacyjno-profilaktycznych przygotowali wiele atrakcji naszym wychowankom. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zaprezentowali młodszym dzieciom strój i rekwizyty, jakimi posługują się policjanci. Odbyła się  lekcja nt. bezpieczeństwa, podczas której dzieciaki wykazały się posiadaną wiedzą, a pani policjantka uzupełniła i podkreśliła istotne zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachowań w gospodarstwie rolnymi podczas wakacji. Było przy tym dużo radości zwłaszcza podczas przebierania się w strój policjanta. Miłośnicy tego zawodu mieli możliwość posiedzenia w policyjnym samochodzie, oczywiście tylko dla zabawy ;)

      Kolejną frajdę dzieciom, a także nauczycielom zapewnili strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie. Podczas interesującego spotkania zaciekawili wszystkich specyfiką pracy jaką wykonują dzieląc się swoimi doświadczeniami. Wielką furorę zrobił samochód strażacki, sygnały dźwiękowe, których mogli użyć. Dzieciaki z zachwytem oglądały przeróżne narzędzia i rekwizyty wchodzące w wyposażenie bojowego wozu strażackiego. Ogromne emocje wzbudziło użycie węża pożarniczego, który przy okazji podlał nasze drzewka.

      Dopełnienie imprezy stanowiły kiełbaski z  grilla, słodkości i lody przygotowane przez Panie z Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

         Dzień upłynął w beztroskiej i wesołej atmosferze. Wszystkim dzieciom i młodzieży z okazji Dnia Dziecka jeszcze raz życzymy wiele radości, uśmiechu. Niech się spełniają Wasze najskrytsze marzenia!

      Służbom, które znalazły czas i chęci, żeby umilić i przekazać naszym uczniom zasady bezpieczeństwa, składamy serdeczne podziękowania.

         Na zakończenie, korzystając z tego, że wszyscy mogliśmy spotkać się razem i celebrować Dzień Dziecka, Dyrektor szkoły wręczyła nagrody  uczniom, którzy w okresie nauki zdalnej brali udział w konkursach wewnątrzszkolnych, tj.:

      Szkolny Turniej o tytuł e-omnibusa

      w kategorii klas IV-V

      I miejsce - J. Andrzejczyk kl. V

      II miejsce - D. Matuszczak kl. V

      III miejsce - L. Papież

      w kategorii klas VI-VIII

      I miejsce - J. D. Zuzga kl. VII

      II miejsce - W. Andrzejczyk kl. VII

      III miejsce - A. Plona kl. VI

       

      Szkolny Quiz Wiedzy o Konstytucji 3 go maja

      I miejsce - M. Panasiuk kl. VIII

      II miejsce - A. Cempa kl. VII

      III miejsce - R. Krasiński kl. VII

       

      Szkolny Konkurs Literacki Upamiętniamy bohaterów naszej małej Ojczyzny

      I miejsce - B. E. Pianka kl. V

      II miejsce - B. Chmielewski  kl. IV

      III miejsce - A. Cempa kl. VII

      wyróżnienie - D. Matuszczak kl. V

       

      Szkolny Konkurs Fotograficzny - Dbamy o naszą planetę

      I miejsce - D. Matuszczak  kl. V

      II miejsce - P. Niedziołka  kl. IV

      II miejsce -  J.D.  Zuzga kl. VII

      Bardzo dziękuję nauczycielom, którzy przygotowali i zachęcili uczniów do wzięcia udziału w konkursach, a laureatom serdecznie gratuluję!

                                                                                                                             Dyrektor szkoły

     • Dzień Patrona i Rodziny

     • Drodzy Rodzice i Uczniowie!

      Od wielu lat w miesiącu maju spotykaliśmy się wspólnie podczas szkolnych obchodów  Święta Rodziny. Niestety już po raz drugi ze względu na ograniczenia związane z epidemią COViD – 19 obchody tej uroczystości musiały przybrać inną formę. Nie mogliśmy się spotkać fizycznie wszyscy razem, więc zorganizowaliśmy to w warunkach, jakie były możliwe.

      Z okazji Dnia Matki i Ojca dzieci klas młodszych pod opieką swoich Pań przygotowały radosny, pełen ciepłych słów i piosenek montaż z życzeniami, który został udostępniony Rodzicom na platformie Classroom.

      W Dniu Patrona szkoły – 28 maja uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św. dziękczynnej w kościele p.w. Serca Jezusowego w Łosewie odprawionej przez ks. proboszcza Gabriela Jastrzębskiego. Po nabożeństwie uczniowie klasy siódmej, przygotowani pod kierunkiem Pani katechetki zaprezentowali piękną i wzruszającą część artystyczną poświęconą naszemu Patronowi.

      Rok 2021 - dla szkół noszących imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest szczególny. Niesie bowiem ze sobą wiele wydarzeń i ważnych rocznic związanych z naszym Patronem.  28 maja przeżywamy 40 rocznicę śmierci Prymasa, 3 sierpnia będziemy świętować 120 rocznicę Jego urodzin, natomiast  12 września odbędzie się  niezwykła uroczystość wyniesienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego na ołtarze podczas beatyfikacji organizowanej                               w Warszawie. Jako społeczność szkoły Prymasowskiej bardzo cieszymy się z tego niezwykłego  wydarzenia, wyróżnienia naszego Patrona.

      Ojciec Święty Jan Paweł II –  wezwał nas wszystkich, abyśmy podjęli wielkie duchowe dziedzictwo, jakie pozostawił Prymas Tysiąclecia. Jako szkoła Prymasowska staramy się upowszechniać te ważne przesłania  naszego Patrona. Szczególnie mamy na uwadze nauki związane są z relacjami z drugim człowiekiem, z poszanowaniem godności każdego,                           z wartościami, z szacunkiem i odpowiedzialnością - bo jak uczył nas wytrwale Prymas Tysiąclecia:

      Najważniejszą wartością na Ziemi jest człowiek i to każdy człowiek”.

      Prawda o wielkiej wartości istoty ludzkiej stanowi według Kardynała Wyszyńskiego fundament ładu społecznego na świecie. Bycie uczniem i nauczycielem  w szkole noszącej imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego zobowiązuje, by uczyć się od Niego postawy bezkompromisowej, pełnej  szacunku i miłości do człowieka.

      Chcemy, żeby idee naszego Patrona żyły wśród naszych uczniów podczas codziennych kontaktów z drugim człowiekiem w szkole,  w domu, na spotkaniu z rówieśnikami czy na portalach społecznościowych. W dzisiejszym świecie zdominowanym przez różnego rodzaju media - odpowiedzialność za słowo jest bardzo ważna, bo słowa mogą także głęboko ranić. Pamiętajmy o tym. Dołożymy zatem starań, by w przyszłości coraz lepiej realizować testament naszego Patrona Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

      Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i pozostałym pracownikom z okazji Święta Rodziny składam najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim  zdrowia oraz tego, aby każdy dzień przynosił radość, szczęście i zadowolenie.

     • Wizyta w Bibliotece Gminnej w Czerwonem

     • W celu  podnoszenia  kompetencji czytelniczych  i lepszego poznania instytucji kultury 19 i 20 maja  uczniowie z klas 0 –III  naszej szkoły  wzięli udział w wyjeździe do Biblioteki Gminnej w Czerwonem.

      Aktywnie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, w ramach której wysłuchali wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, a następnie  odpowiadali na pytania dotyczące zrozumienia jego  treści. Interpretacji było wiele, a dzieciaki dzieliły się różnymi pomysłami. Kolejnym elementem lekcji było rozwiązywanie zagadek, które niejednokrotnie wprawiały uczniów w zakłopotanie. Po  łamigłówkach przyszedł czas na kalambury, uczniowie przy tej konkurencji mogli wykazać się swoją  pomysłowością oraz znajomością przysłów i powiedzeń. Do aktywnego udziału w zabawie zachęcały uzyskane punkty w formie cukierków. Dzieci uczestniczyły również w krótkim mini wykładzie na temat twórczości Stanisława Lema w 100 rocznicę  jego  urodzin, którą w tym roku obchodzimy, a następnie zainspirowani tematyką jego książek  wykonali roboty. Na koniec pobytu w bibliotece poznali specyfikę pracy bibliotekarza oraz zasoby księgozbioru  biblioteki.

      Wszyscy w miłych nastrojach wrócili do szkoły z nadzieją na kolejne wyjazdy.  

     • Informacja

     • W naszej szkole w dniach 25-27 maja 2021 r. przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasistów.

      Pozostali uczniowie mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

      28 maja będziemy obchodzić Dni Patrona szkoły- Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

      W tym dniu spotykamy się na mszy świętej w parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego w Łosewie o godz.9.00. Autobus szkolny dowiezie uczniów na mszę według stałego harmonogramu.

       

     • „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

     •        W  b. r  jako szkoła po raz drugi włączyliśmy się do projektu ekologiczno- edukacyjnego „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” organizowanego przez firmę Green Office Ecologic. Sp.z.o.o,  .

            Celem przedsięwzięcia  było zachęcenie uczniów do promowania zachowań bezpiecznych dla środowiska oraz podnoszenie świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składnia zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Staramy się w różnych sytuacjach szkolnych prezentować uczniom praktyczne działania na rzecz ochrony przyrody, więc udział w tej akcji stał się doskonałym podsumowaniem, naszych działań edukacyjnych.

            Bardzo cieszymy się, że do wspólnego zbierania elektrośmieci włączyła się tak duża liczba rodziców i społeczność lokalna. Wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 6 ton elektro odpadów, które trafią do zakładów przetwarzania i poddane zostaną recyklingowi. Radość jest tym większa, iż nie tylko przyczyniliśmy się do oczyszczenia środowiska z odpadów, ale przy tym otrzymaliśmy bon, który przeznaczymy na sprzęt sportowy do zabaw ogólnorozwojowych naszych wychowanków.

      Wszystkim osobom, które oddały zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły serdecznie dziękujemy!

      Wygraliśmy dla Ziemi.

     • Informacja

     • Szanowni Rodzice!

      Od 17 do 28 maja 2021 r. lekcje w klasach KI IV-VIII zorganizowane będą w systemie hybrydowym. Uwzględniając funkcjonujące w naszej placówce klasy łączone harmonogram zajęć jest następujący:

      Lekcje w szkole:

      17 maja (poniedziałek) - klasa IV, V, VIII

      18 maja (wtorek) - klasa IV, V, VIII

      19 maja (środa) - klasa IV, V, VIII

      20 maja (czwartek) - klasa VI, VII, VIII

      21 maja (piątek) - klasa VI, VII

      24 maja (poniedziałek) - klasa VI, VII 

      Lekcje zdalne:

      17 maja (poniedziałek) - klasa VI, VII

      18 maja (wtorek) - klasa VI, VII

      19 maja (środa) - VI, VII

      20 maja (czwartek)- klasa IV, V, VIII

      21 maja (piątek) - klasa IV, V, VIII

      24 maja (poniedziałek) - klasa IV, V

      W dniach 25-26-27 maja odbędą się egzaminy ósmoklasistów. Pozostali uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego mają dni wolne od zajęć lekcyjnych.

      28 maja 2021 r. obchodzimy święto Patrona szkoły. W tym dniu uczestniczyć będziemy w mszy świętej w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusowego w Łosewie o godz. 9.00.

      Autobus szkolny będzie przywoził i odwoził dzieci zgodnie ze stałym harmonogramem.

      W szkole prowadzona będzie również opieka świetlicowa dla uczniów przebywających w szkole.

      Oddział przedszkolny oraz klasy I-III niezmiennie pracują stacjonarnie.

     • 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

     • W b.r szkolnym uczczenie Święta Konstytucji Trzeciego Maja zostało ograniczone ze względu na panującą pandemię oraz obowiązujący system pracy zdalnej.

      W ramach obchodów Świeta Narodowego uczniowie klas młodszych wykonali prace plastyczne z naszymi synbolami narodowymi. Panie z edukacji wczesnoszkolnej przygotowały gazetkę tematyczną i jak co roku korytarze szkolne zostały udekorowane w barwach biało - czerwonych.Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I uroczyście odśpiewały hymn Polski i pięknie wyrecytowały katechizm polskiego dziecka Władysława Bełzy - Kto ty jesteś ...? Z dumą i radością wiwatowały na cześc Konstytucji 3 Maja własnoręcznie wykonanymi flagami wprowadzając miłą atmosferę do świętowania.

       Wiwat maj, trzeci maj!

     • Komunikat dla Rodziców i Uczniów

      • Od 4 maja br. uczniowie klas I-III wracają  do nauki stacjonarnej w szkole.
      • Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym. Szczegółowy harmonogram nauki poszczególnych klas zostanie podany w późniejszym okresie.
      • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie wracają do nauki stacjonarnej w szkole.

      Dyrektor szkoły

      Podstawa prawna:

      Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

     • SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ e-OMNIBUSA

     •         24 kwietnia 2021 r. zakończył się trwający 5 tygodni szkolny turniej o tytuł e-Omnibusa naszej szkoły. W turnieju ogłoszonym i prowadzonym  online przez Samorząd Uczniowski wzięło udział  27 uczniów i uczennic klas IV – VIII, którzy rywalizowali w pięciu dziedzinach:  Polska, sport, muzyka, przyroda oraz przedmioty szkolne. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

      Kategoria klas IV – V

      1 miejsce i tytuł e-Omnibusa – Julia Andrzejczyk -  klasa V – 1471 pkt.

      2 miejsce – Dominika Matuszczak  - klasa V – 1440 pkt.

      3 miejsce – Lena Papież – klasa IV – 1376 pkt.

      Kategoria klas VI –VIII

      1 miejsce i tytuł e-Omnibusa – Julia Diana Zuzga -  klasa VII – 1500 pkt.

      2 miejsce – Wiktoria Andrzejczyk  - klasa VII – 1485 pkt.

      3 miejsce –  Aleksandra Plona – klasa VI – 1454 pkt.

              Laureaci turnieju otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział oraz wspólną zabawę podczas rozwiązywania quizów turniejowych. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą w poszczególnych dziedzinach. Była to świetna zabawa podczas nauczania zdalnego.

                                                                                                     Gratulujemy!  Samorząd Uczniowski

     • KOMUNIKAT

     • Szanowni Rodzice!

      Od poniedziałku 26 kwietnia do 2 maja 2021 r. lekcje w klasach I-III zorganizowane będą w systemie hybrydowym. Uwzględniając funkcjonujące w naszej placówce klasy łączone harmonogram zajęć jest następujący:

      Lekcje w szkole:

      26 kwietnia (poniedziałek)- klasa druga i trzecia

      27 kwietnia (wtorek)- klasa druga i trzecia

      28 kwietnia (środa)- klasa druga i trzecia

      29 kwietnia (czwartek)- klasa pierwsza

      30 kwietnia (piątek)- klasa pierwsza

       

      Lekcje zdalne:

      26 kwietnia (poniedziałek)- klasa pierwsza

      27 kwietnia (wtorek)- klasa pierwsza

      28 kwietnia (środa)- klasa pierwsza

      29 kwietnia (czwartek)- klasa druga i trzecia

      30 kwietnia (piątek)- klasa druga i trzecia

      Autobus szkolny będzie przywoził i odwoził dzieci zgodnie ze stałym harmonogramem.

      W szkole prowadzona będzie również opieka świetlicowa dla uczniów przebywających w szkole.

       

      Oddział przedszkolny niezmiennie pracuje stacjonarnie.

      Uczniowie klas IV-VIII nadal uczą się w systemie zdalnym.

                                                                                                     Dyrektor szkoły

      Podstawa prawna:

      Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

    • Wesołego Alleluja!
     • Wesołego Alleluja!

     • Życzenia radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych
      wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.

      Niech zmartwychwstały Chrystus przyniesie spokój i nadzieję na lepszy czas

      oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

       

      Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie

    • Dni wolne
     • Dni wolne

     • Wiosenna przerwa świąteczna będzie trwać od 1 do 6 kwietnia 2021 r.

      31 marca i 7 kwietnia są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

     • Powitanie wiosny

     • 19 marca w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. W całej szkole widać jej zwiastuny. Na holu głównym wyeksponowana została plastyczna twórczość dzieci oraz wizerunek "Pani Wiosny". Uroczystość ta   połączona była również z rozstrzygnięciem dwóch konkursów plastycznych: ”Wiosna” - widziana oczyma dzieci" i „Tradycje wielkanocne”.

      Celem konkursów było: rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności uczniów,

      uwrażliwienie na piękno przyrody, kultywowanie zwyczajów i tradycji wielkanocnych,

      Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch grupach wiekowych:

      oddział 0-I oraz klasy II-III. Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

      Kolejnym elementem obchodów powitania wiosny było wyjście na teren przed szkołą i spalenie Marzanny, towarzyszyło temu śpiewanie piosenek o wiośnie i Marzannie oraz recytowanie rymowanek ułożonych przez dzieci. Większość dzieciaków zaakcentowała to święto ubierając się na zielono.

      Pierwszy dzień wiosny upłynął uczniom klas 0 -III   w miłej i przyjemnej atmosferze. Mimo iż, podczas palenia Marzanny zaczął padać śnieg, na twarzach uczniów gościł uśmiech i nadzieja na szybkie  przyjście ciepłej  wiosny. 

     • Miła wizyta absolwentki szkoły

     • W dniu 13 marca 2021 r. w siedzibie naszej szkoły miała miejsce niecodzienna wizyta absolwentki  szkoły  - Pani Barbary Milewskiej – obecnie asystentki Zarządu Polskiego Związku Koszykówki w Warszawie.

       Spotkanie w murach dawnej szkoły wywołało  u naszego gościa łzy wzruszenia i przywołało ciepłe wspomnienia dawnych nauczycieli i szkolnych kolegów. Główny cel wizyty stanowiło  jednak przekazanie placówce siedmiu używanych laptopów, piłek do gry w koszykówkę oraz publikacji książkowych prezentujących sukcesy polskich koszykarzy na przestrzeni minionych lat. W imieniu społeczności szkolnej dyrektor Bożena Duda serdecznie podziękowała Pani Barbarze Milewskiej za przekazaną darowiznę.

      Jesteśmy przekonani, że podarowany sprzęt komputerowy oraz  sportowy zostanie efektywnie wykorzystany przez społeczność szkolną  w celu rozwoju umiejętności informatycznych uczniów  i  może okazać się impulsem do propagowania wśród nich piłki koszykowej.

    • Wracamy czasowo do nauki zdalnej
     • Wracamy czasowo do nauki zdalnej

     • SZANOWNI RODZICE,

      Od 22 marca do 11 kwietnia 2021 r. naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkoły  podstawowej.

      Oddział wychowania przedszkolnego nadal pracuje bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Autobus szkolny będzie dowoził dzieci według dotychczasowego harmonogramu.

      Podstawa prawna:

      Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

   • Nagłówek

   • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

    Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie
   • spwjanowie@wp.pl
   • 86 262 32 42
   • Janowo 35 18-500 Kolno
   • Bożena Duda
 • Galeria zdjęć

   brak danych